
PSYCHOTESTY
Pracownia Badań Psychologicznych
Pracownia CBPiP w Kostrzynie nad Odrą wyposażona jest w nowoczesną aparaturę diagnostyczną, w tym Test2Drive. Wszystkie urządzenia wykorzystywane podczas badań są zgodne z metodyką badań psychotechnicznych. Usytuowanie pracowni oraz odpowiednie umeblowanie zapewniają komfort badań. Stosowane testy psychologiczne posiadają licencję Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Badania w naszej pracowni prowadzone są sprawnie i bezstresowo, a posiadane przez nas kompetencje zawodowe oraz cechy osobowe zapewnią Państwu najwyższą jakość i komfort usług oraz rzetelność procesu diagnostycznego i wystawianych zaświadczeń i orzeczeń.
Pracownia jest wpisana pod numerem F37/2014 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczne, prowadzonego przez Marszałka Województwa Lubuskiego. Psycholog Transportu, dr Joanna Wichlińska-Pakirska posiada numer ewidencji prowadzonej prze marszałka Województwa Lubuskiego jako psycholog uprawniony do prowadzenia badań z zakresu transportu i medycyny pracy 067/14F.
Przeprowadzamy badania psychologiczne z zakresu psychologii transportu i psychologii pracy dla:
- kierowców kat. C
- kandydatów na kierowców kat . C
- kierowców samochodów służbowych, w tym kat. B
- kierowców TAXI
- kierowców pojazdów uprzywilejowanych
- kierowców zawodowych
- kierowców skierowanych przez Starostę lub Policję po przekroczeniu dozwolonej liczby punktów karnych, po odebraniu prawa jazdy za prowadzenie pod wpływem środków psychoaktywnych i alkoholu, w tym kierowców kat. B
- operatorów maszyn i urządzeń
- operatorów wózków jezdniowych, suwnic itp.
- wysokościowe powyżej 3 metrów itp.
Jak przygotować się na badanie psychologiczne kierowcy i operatora maszyn?
Na badanie należy zabrać ze sobą:
• dowód osobisty lub paszport- Dokument ten jest niezbędny w celu potwierdzenia tożsamości osoby badanej
• prawo jazdy (kierowcy)
• skierowanie na badanie - Jeżeli zostało wydane np: przez pracodawcę, policję, Starostę lub lekarza
• okulary lub soczewki
Pamiętaj !
• Przystępując do badań musisz być w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej
• Zmęczenie, brak snu, czy choroba w sposób istotny wpływają na obniżenie umiejętności analizy oraz czasu reakcji. Nie spożywaj także alkoholu (ani innych substancji psychoaktywnych) przynajmniej 1 dzień przed badaniem
• Część zadań opiera się na postrzeganiu wzrokowym, dlatego należy bezwzględnie pamiętać o zabraniu odpowiednich okularów lub soczewek.